Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Lichy Team zdobywcą pucharu w Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn im. Czesława Lichoty

W niedzielę 19  lutego hala sportowa w Piątku stała się areną rozgrywek  XIV Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn im. Czesława Lichoty o Puchar Burmistrza Piątku.

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19 impreza wróciła do kalendarza gminnych imprez sportowych. W tym roku o Puchar Burmistrza Piątku rywalizowało sześć drużyn: Męska Amatorska Reprezentacja Siatkówki z Łęczycy, Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Piątku, Chem Pak, Drinkersi, Lichy Team i Młode Wilki. Jak zawsze rozgrywki dostarczyły wielu sportowych emocji zgromadzonej w hali publiczności, która kibicowała swoim drużynom. Turniej sędziowali: Andrzej Kowalski, Ignacy Kubiak, Tomasz Kucharczyk, Arkadiusz Kubiak i Krzysztof Wasielewski.
Po emocjonujących spotkaniach Turniej wygrała, drużyna Lichy Team. Serdecznie gratulujemy.

Klasyfikacja końcowa XIV Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn im. Czesława Lichoty o Puchar Burmistrza Piątku:
1. Lichy Team,
2. Drinkersi
3. ChemPak
4. MARS Łęczyca
5. ZSMR Piątek
5. Młode Wilki

Skip to content