Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

?Wykręć? dotację na imprezę rowerową

Do 20 tysięcy złotych może wynieść dotacja dla organizacji pozarządowych na przygotowanie rowerowych imprez sportowo-rekreacyjnych w 2023 roku w Łódzkiem. Mogą to być rajdy, zawody, także ogólnopolskie, czy po prostu wycieczki dla miłośników dwóch kółek. Nabór w konkursie ?Rowerowe Łódzkie na PLUS? już ruszył i potrwa do 24 marca.

Rajd rowerowy? Zawody? A może piknik rodzinny na dwóch kółkach? Wszystkie stowarzyszenia pozarządowe zajmujące się promocją aktywności fizycznej, które chciałyby takie wydarzenie zorganizować dla mieszkańców województwa łódzkiego, już mogą zacząć wypełniać wniosek. Na chętnych czeka pula 250 tysięcy złotych, a maksymalna kwota dotacji wynosi 20 tysięcy złotych. Celem konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego jest wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej wśród mieszkańców regionu, dlatego impreza sportowa przygotowywana w ramach programu ?Rowerowe Łódzkie na PLUS? musi być bezpłatna dla uczestników. Nie ma ograniczeń jeżeli chodzi o wiek rowerzystów – do udziału można zaprosić dzieci, dorosłych, czy seniorów.

Oferty w konkursie można składać do 24 marca 2023 do północy.

Szczegóły i regulamin konkursu – Rowerowe Łódzkie na PLUS

tekst i foto: www.lodzkie.pl

Skip to content