Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uczniowie z Czernikowa na sesji zimowej Olimpusa

Ośmioro uczniów z klas: VI, VII  i  VIII Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie uczestniczyło w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Polskiego ?Olimpus? ? sesja zimowa. Młodzież doskonale poradziła sobie z zadaniami konkursowymi i zajęła wysokie miejsca.

W kategorii klas VI , na 409 uczestników, Zuzanna Rzeźniczak uplasowała się na 13,  a Julia Gładysz na 19 miejscu.
W kategorii klas VII najlepiej spisała się Emilia Karolak, zajmując  18 miejsce na 295 uczestników.  Adrianna Kwapisz była 25, a Michał Bartczak  – 34.
Świetnie tez poradzili sobie ósmoklasiści. Kinga Szewczyk zajęła 13, Tymon Leźnicki -18, a Zuzanna Bartczak 23 miejsce na 305 startujących w konkursie.

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz ich opiekunowi. Cieszymy się, że trudna sytuacja związana z pandemią oraz zdalnym nauczaniem nie wpłynęła  na zaangażowanie  uczniów  w życie szkoły oraz na rozwijanie ich zainteresowań i zdolności. Życzymy Wam dalszych sukcesów!!!
tekst: SP w Czernikowie

Skip to content