Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uczniowie z Czernikowa pobiegli w Łęczycy

W środę 16 października 2019 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie pod opieką pani Ewy Topińskiej, pani Eweliny Kucharskiej  i pani Mileny Zwierzchowskiej uczestniczyli w XI Biegu Papieskim im. św. Jana Pawła II zorganizowanym przez Urząd Miejski w Łęczycy. Celem akcji było uczczenie 41. rocznicy pontyfikatu św. Jana Pawła II  i zachowanie w pamięci postaci papieża, promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia oraz integracja środowiska lokalnego.

W Parku  Miejskim im. Józefa Piłsudskiego w Łęczycy, gdzie znajdował się start i meta biegu, zebrało się 460 uczestników, 43 uczniów w tym oddział przedszkolny z naszej szkoły. Po pięknej, sportowej rywalizacji najlepsze wyniki osiągnęli:

w kategorii szkoły podstawowe klasy I ? II(16 chłopców)

II miejsce ?  Kacper Bartczak
III miejsce ? Igor Mróz

w kategorii szkoły podstawowe klasy III ? IV (28 dziewcząt)

II miejsce ? Gabryela Stróżewska
V miejsce ? Wiktoria Mróz

w kategorii szkoły podstawowe klasy V ? VI( 46 chłopców)

VI miejsce ? Michał Rogoziński

 w kategorii szkoły podstawowe klasy VII ? VIII( 39 chłopców)

VII miejsce ? Tymon Leźnicki

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content