Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uczniowie z Czernikowa pobiegli w Łęczycy

W środę 16 października 2019 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie pod opieką pani Ewy Topińskiej, pani Eweliny Kucharskiej  i pani Mileny Zwierzchowskiej uczestniczyli w XI Biegu Papieskim im. św. Jana Pawła II zorganizowanym przez Urząd Miejski w Łęczycy. Celem akcji było uczczenie 41. rocznicy pontyfikatu św. Jana Pawła II  i zachowanie w pamięci postaci papieża, promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia oraz integracja środowiska lokalnego.

W Parku  Miejskim im. Józefa Piłsudskiego w Łęczycy, gdzie znajdował się start i meta biegu, zebrało się 460 uczestników, 43 uczniów w tym oddział przedszkolny z naszej szkoły. Po pięknej, sportowej rywalizacji najlepsze wyniki osiągnęli:

w kategorii szkoły podstawowe klasy I – II(16 chłopców)

II miejsce –  Kacper Bartczak
III miejsce – Igor Mróz

w kategorii szkoły podstawowe klasy III – IV (28 dziewcząt)

II miejsce – Gabryela Stróżewska
V miejsce – Wiktoria Mróz

w kategorii szkoły podstawowe klasy V – VI( 46 chłopców)

VI miejsce – Michał Rogoziński

 w kategorii szkoły podstawowe klasy VII – VIII( 39 chłopców)

VII miejsce – Tymon Leźnicki

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
tekst i foto: SP w Czernikowie

Back to top
Skip to content