Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uczniowie z Czernikowa w Olimpiadzie Wiedzy Religijnej

W dniu 12 grudnia 2019 r. czworo uczniów  Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie: Zuzanna Rzeźniczak, Magdalena Szymczak, Wiktoria Mikołajczyk, Tymon Leźnicki wzięło udział w Olimpiadzie Wiedzy Religijnej „Krzyż Nauką Miłości” organizowanej przez Wydział Nauki Katolickiej Kurii Diecezjalnej w Łowiczu. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test składający się z 18 pytań, z zakresu: Biblia Tysiąclecia, Ewangelia wg św. Jana – rozdziały (J 13,1 – 21,25), Katechizm Kościoła Katolickiego, KKK 595 – 608, LIST APOSTOLSKI SALVIFICI DOLORIS Ojca Świętego Jana Pawła II – cały, Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas Mszy św. w Zakopanem w 1997.
Dziewczęta  zakwalifikowały się do etapu dekanalnego. Uczniów do konkursu przygotowywała pani Beata Mikołajczyk. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
tekst i foto: SP w Czernikowie

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content