Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uczniowie z Piątku zdobywcami Pucharu Starosty Łęczyckiego

W poniedziałek 11 marca 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Aleksandry Raj wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej Szkól Podstawowych o  Mistrzostwo Powiatu LZS i  Puchar  Starosty Łęczyckiego, gdzie zdobyli I miejsce.
Do turnieju przystąpiły cztery szkoły z powiatu łęczyckiego:
Szkoła Podstawowa w Piątku, Szkoła Podstawowa z Witoni, Szkoła Podstawowa z Góry Św. Małgorzaty oraz Szkoła Podstawowa z Mazewa. Wyrównany poziom i gra fair play towarzyszyły rozgrywkom.
W skład drużyny z podstawówki w Piątku weszli: Wojciech Jagiełło kl.VI c, Piotr Sakiewa kl.VI c, Rafał Czubalski kl.VI c, Adam Wosiecki kl.VI a, Szymon Walczak kl.VI a, Marcin Galiński kl.V b, Wiktor Bartosik kl.Vb ,
Maciej Kaźmierczak kl.Vb, Witold Matusiak kl.Va, Jakub Pawłowski kl.VI c.
Najlepszym zawodnikiem grającym w obronie został nasz uczeń z Piątku – Jakub Pawłowski, który otrzymał statuetkę najlepszego zawodnika. Zwycięzcy I miejsca otrzymali dyplom i puchar. Gratulujemy!
tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content