Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Przygotowali przedstawienie z okazji Dnia Kobiet dla pensjonariuszy DPS w Karsznicach

W przededniu Dnia kobiet uczniowie Szkoły Pdstawowej w Piątku odwiedzili pensjonariuszy i pracowników Domu Pomocy Społecznej w Karsznicach. Uczniowie klas VI pod opieką pani Bożeny Szymczak i pani Agnieszki Sobór przygotowali program artystyczny o Kobietach, ale nie tylko dla Kobiet. Wszyscy pensjonariusze, ale także pracownicy, którzy mogli pozwolić sobie na chwilkę przerwy, z wyraźnym zainteresowaniem wysłuchali tekstów o kobietach. Solistki brawurowo wykonały przygotowane piosenki powodując poruszenie wśród słuchaczy, którzy klaskali i machali do występujących. A  finałowa piosenka ?Tak bardzo się starałem? to był absolutny wybuch radości, entuzjazmu i energii występujących i widzów.
Uczniowie otrzymali gromkie brawa i usłyszeliśmy wiele ciepłych słów.  Po przedstawieniu jeszcze chwilę wszyscy wspólnie pośpiewali piosenki bawiąc się w karaoke, a chłopcy rozegrali mecze w tenisa stołowego z mieszkańcami placówki.
tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content