Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uczniowie z podstawówki w Piątku na każdym stopniu podium w Daszynie

We wtorek 5 marca 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Piątku pod opieka nauczyciela wychowania fizycznego Aleksandry Raj  wzięli udział w Indywidualnych Powiatowych Rozgrywkach Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców w Daszynie.

Do udziału przystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Piątku, Szkoły Podstawowej w Daszynie, Szkoły Podstawowej w Mazewie, Szkoły Podstawowej w Czernikowie oraz Szkoły Podstawowej w Siedlcu. Razem w rozgrywkach wzięło udział 13 chłopców oraz 16 dziewcząt.

Z podstawówki w Piątku do udziału przystąpili: Klaudia Gałązka kl. VII a, Wiktoria Banaszczyk kl. VII a, Weronika Kunowska IIIb OG, Jakub Błaszczyk kl. VII a, Jakub Stróżewski kl. VIII b, Konrad Schultz kl. VIII b oraz Hubert Osiecki kl. VII a.

Uczniowie z Piątku zdobyli:
Klaudia Gałązka kl. VIIa – II miejsce
Konrad Schultz kl.VIII b – I miejsce
Jakub Stróżewski kl.VIII b – III miejsce

Klaudia Gałązka i Konrad Schultz zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz medale. Gratulujemy!
tekst i foto: SP w Piątku

 

Skip to content