Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uroczystość Złotych Godów w Piątku

W sobotę 22 czerwca w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Piątek odbyła się uroczystość Złotych Godów. W 2019 roku Jubileusz 50-lecia małżeństwa obchodzą Państwo:
Krystyna i Witold Wojtera, Marianna i Zdzisław Łuczak, Jadwiga i Józef Frątczak, Jadwiga i Jerzy Stolińscy, Wanda i Jan Stawińscy, Marianna i Władysław Koper, Danuta i Jan Piłacik, Danuta i Edward Turek, Janina i Jan Chlebny oraz Zofia i Marian Tybura.

Po powitaniu dostojnych Jubilatów oraz ich rodzin przez Krzysztofa Lisieckiego, Wójta Gminy Piątek, Renatę Lepalczyk, Sekretarz Gminy Piątek oraz Daniela Gorącego, Przewodniczącego Rady Gminy pary małżeńskie odnowiły złożoną pół wieku temu przysięgę małżeńską. Następnie Wójt Gminy Piątek odznaczył Jubilatów medalami przyznanymi przez Prezydenta  RP.

Uroczystość zakończyła symboliczna lampka szampana i życzenia, które wraz z kwiatami Jubilaci otrzymali od władz samorządowych gminy oraz rodzin i znajomych.

Dostojnym Jubilatom składamy serdeczne życzenia zdrowia, radości oraz spełnienia wszystkich marzeń  i  kolejnych  wspólnie  przeżytych  lat.

Skip to content