Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

W Czernikowie rywalizowali o Puchar Sołtysa

W niedzielę 10 lutego 2019r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie odbył się Turniej Tenisa  Stołowego o Puchar Sołtysa Czernikowa w kategorii kobiet  i mężczyzn.
Pani Dyrektor Agnieszka  Bartczak z ogromną przyjemnością powitała uczestników  oraz kibiców. Podziękowała wszystkim za tak liczne przybycie i propagowanie zdrowego stylu życia. Razem z Panem Waldemarem Krysiakiem – Sołtysem Czernikowa dokonała oficjalnego otwarcia turnieju i życzyła wszystkim doskonałej zabawy.

Po emocjonujących rozgrywkach i grze fair play klasyfikacja była następująca:
– w kategorii kobiet:
I miejsce – Ewa Topińska
II miejsce – Paulina Michalak
III miejsce – Agnieszka Jędrzejczak
IV miejsce – Małgorzata Klajnwachter
V miejsce – Monika Sieradzka

– w kategorii mężczyzn:
I miejsce – Michał Stawiński
II miejsce – Sławomir Rogoziński
III miejsce – Tomasz Mikołajczyk
IV miejsce – Mirosław Rogoziński
V miejsce – Krzysztof Stencel

Atmosfera była pełna ciepła i życzliwości.  Miłośnicy tenisa stołowego mogli skosztować przepysznych ciast, napić się herbaty, kawy lub soku serwowanych w szkolnej kawiarence. Laureaci miejsc od I do IV otrzymali puchary, medale i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie oraz cenne nagrody rzeczowe zakupione przez Sołtysa Czernikowa. Osobom, które uplasowały się na miejscu piątym, wręczono słodkie upominki.  Koordynatorem przedsięwzięcia była pani Ewa Topińska.
tekst i foto: SP w Czernikowie

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content