Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

W Piątku 14 małżeństw świętowało Złote Gody

W sobotę 23 czerwca w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Piątek odbyła się uroczystość Złotych Godów. W 2018 roku Jubileusz 50-lecia małżeństwa obchodzą Państwo:
Elżbieta i Edward Adamiak, Krystyna i Tadeusz Barańscy, Halina i Stanisław Burdykiewicz, Wanda i Jan Czekalscy, Elżbieta i Zdzisław Dębscy, Krystyna i Wiktor Gałązka, Marianna i Edward Gamrowscy, Wiesława i Czesław Mikołajczyk, Helena i Edward Pawłowscy, Barbara i Henryk Sobczak, Stanisława i Zygmunt Stawińscy, Alina i Kazimierz Stefaniak, Teresa i Kazimierz Witczak oraz Alina i Józef Wójcik.

Po powitaniu dostojnych Jubilatów oraz ich rodzin przez Krzysztofa Lisieckiego, Wójta Gminy Piątek, Renatę Lepalczyk, Sekretarz Gminy Piątek oraz Urszulę Kacperską, Przewodniczącą Rady Gminy pary małżeńskie odnowiły złożoną pół wieku temu przysięgę małżeńską.
Następnie Wójt Gminy Piątek odznaczył Jubilatów medalami przyznanymi przez Prezydenta  RP.

Uroczystość zakończyła symboliczna lampka szampana i życzenia, które wraz z kwiatami Jubilaci otrzymali od władz samorządowych gminy oraz rodzin i znajomych.

Dostojnym Jubilatom składamy serdeczne życzenia zdrowia, radości oraz spełnienia wszystkich marzeń  i  kolejnych  wspólnie  przeżytych  lat.

Skip to content