Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Wicemistrzowie Powiatu Łęczyckiego z piątkowskiej podstawówki

W środę, 11 maja 2022 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Aleksandry Raj wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Łęczyckiego w Piłkę Nożną  i zdobyli II miejsce. Tytuł najlepszego zawodnika  otrzymał nasz uczeń  Wojciech Skopiak z klasy VI b.

Do turnieju przystąpiły 3 drużyn:,  SP 3 Łęczyca, SP Świnice Warckie oraz SP Piątek. Wysoki poziom gry drużyn, gra fair play oraz gorący doping towarzyszył turniejowi. Ogromne podziękowania kierujemy do firmy OPHARM z Pokrzywnicy  oraz do Firmy CoolPack za zasponsorowanie strojów sportowych, w których wystąpiła drużyna Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku. Bardzo dziękujemy!

Skład drużyny: Fabian Borek ? bramkarz 4b, Piotr Olejniczak  4b, Gabriel Matusiak 4a, Jakub Gawryszczak 5a, Piotr Mikołajczyk 5a, Franciszek Marciniak 5b, Miłosz Filipiński 5b, Nikita Stetsenko 5b, Maksym Tverda 5b, Wojciech Skopiak 6b, Bartłomiej Cybulski 6b.

tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content