Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Spotkanie autorskie z pisarką Renatą Piątkowską

W czwartek, 12 maja 2022r. uczniowie klas pierwszych, pod opieką wychowawczyń p. B. Wójcik i p. M. Wróblewskiej, odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Piątku. Uczestniczyli w spotkaniu autorskim  z pisarką, panią Renatą Piątkowską w ramach akcji  ,,Z książką na walizkach?- 10 jubileuszowe łódzkie spotkania z młodymi czytelnikami.

Spotkaniu towarzyszyła mu niezwykle serdeczna i przyjazna atmosfera. Uczniowie wysłuchali wiele ciekawych opowieści i zapoznali się bliżej z twórczością pisarki. Mieli okazję zakupić książki jej autorstwa z osobistą dedykacją. Miła atmosfera spotkania z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników spotkania z pisarką.

Podczas spotkania wręczono również nagrody za udział w konkursie literacko-plastycznym ,,Historie małe i duże?.

Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce – Karina Baranowska I b
II miejsce – Weronika Pawłowska I a
Natalia Kmieciak I b
III miejsce – Wojciech Garus I b

Uczniowie otrzymali dyplomy oraz książki, a praca Kariny Baranowskiej weźmie udział w kolejnym etapie konkursu.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy pani Ewie Dąbrowskiej, dyrektorowi Gminnej Publicznej Biblioteki w Piątku, za zaproszenie i zorganizowanie tego wyjątkowego spotkania.

tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content