Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Wielopokoleniowa zabawa w Konarzewie

Najlepszą integracją wielopokoleniową są wspólne spotkania, czego dowodem było niedzielne popołudnie, w dniu 16 czerwca w Konarzewie. „Wielopokoleniowe spotkanie – od przedszkolaka do seniora” realizowane przez Stowarzyszenie Kobiet w Konarzewie, w ramach zadania publicznego Województwa Łódzkiego, w ramach konkursu pt. „Moce nadŁódzkie”.

Po powitaniu Gości i oficjalnym otwarciu przez prezes Stowarzyszenia Teresę Sokół, były występy przedszkolaków, a po nich wystąpiła Barbara Garus – przedstawicielka seniorów – z wierszem napisanym specjalnie na tę okazję.
O dobrą zabawę wielopokoleniowych gości festynu zadbała ekipa STEREOTYP, która zapewniła animacje dla dzieci i dorosłych przy wpadających w ucho rytmach muzycznych. Grupa animatorek czekała na stanowiskach gry terenowej z konkursami i zagadkami dla najmłodszych, dorosłych, seniorów. Spotkanie było nawiązaniem do Dnia Dziecka. Wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki oraz korzystały z dmuchanych zjeżdżalni i innych atrakcji. Na uczestników czekały materiały promocyjne: długopisy i torby oraz tradycyjne potrawy. Spotkanie zakończyło się występem zespołu BAJKA.
W imieniu Stowarzyszenia Kobiet w Konarzewie dziękuję wszystkim Uczestnikom, od najmłodszych do najstarszych, za udział w konkursach, wspólną zabawę, rozmowy, nawiązanie kontaktów i nowych znajomości, za wspólną integrację. Dziękuję Wolontariuszom i Gminie Piątek na czele z Burmistrz Anną Matusiak za pomoc w przygotowaniach do wydarzenia – podsumowuje wydarzenie Teresa Sokół, Prezes Stowarzyszenia Kobiet w Konarzewie.

tekst i foto: Stowarzyszenie Kobiet w Konarzewie

Skip to content