Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Wokalny sukces Zuzi z podstawówki w Czernikowie

W piątek, 13 grudnia 2019 roku Zuzanna Sieradzka, uczennica klasy I Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie, pod opieką p. Eweliny Kucharskiej wzięła udział w X Przeglądzie Kolęd i Pastorałek ?Hej w Dzień Narodzenia?, który odbył się w Domu Kultury w Łęczycy. Występy uczniów podzielone zostały na poszczególne kategorie wiekowe.  Dzieci najmłodsze stanowiły najliczniejszą, bo dwudziestopięcioosobową grupę. Miło nam poinformować, że Zuzia, mimo tak ogromnej konkurencji, przeszła pomyślnie przesłuchania i wystąpi  w koncercie laureatów, który odbędzie się 6 stycznia 2020r. o godz. 15:00 w kościele pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła w Łęczycy. Podczas koncertu zostaną przedstawione szczegółowe wyniki oraz wręczone nagrody. W imieniu Zuzi serdecznie zapraszamy na koncert.
tekst i foto: SP w Czernikowie

 

Skip to content