Wystawa malarstwa Pawła Wołczańskiego „Lascaux” już otwarta! TMPiO zaprasza do obejrzenia obrazów artysty!

Towarzystwo Miłośników Piątku i Okolic miało przyjemność otworzyć wystawę malarstwa Pawła Wołczańskiego pt. „LASCAUX”!
Urząd Gminy na okres 2 tygodni przeobraził się w galerię sztuki.

Podkreślić należy, że Paweł Wołczański ma dopiero 19 lat, a prace wykonane zostały w niespełna rok w wolnych chwilach, między zajęciami na wydziale architektury Politechniki Warszawskiej.

Artysta to także były stypendysta Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci, który w ubiegłym roku wykonał, właśnie w Piątku, pierwszy obraz z cyklu Lascaux w ramach spotkań interdyscyplinarnych Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci.

Prace malarskie można oglądać do 12 lipca, od poniedziałku do piątku, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Piątek kolejne miejsce wystawy: TORUŃ

Zapraszamy!

członkowie Towarzystwa Miłośników Piątku i Okolic