Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zagrali w Półfinale Wojewódzkim Turnieju w Tenisie Stołowym

W czwartek, 28 października 2021 roku uczniowie piątkowskiej podstawówki, pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego p. Aleksandry Raj, wzięli udział w Półfinale Wojewódzkim Turnieju w Tenisie Stołowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych w Zgierzu. Do udziału w zawodach zgłosili się mistrzowie i wicemistrzowie powiatu: łęczyckiego, pabianickiego, poddębickiego i zgierskiego. Po gorących zmaganiach sportowych uczniowie z Piątku: Małgorzata Jątczak klasa VIII a i Hanna Marciniak klasa VIII c zajęli III miejsce w kategorii dziewcząt, natomiast chłopcy z klasy VII a: Patryk Matusiak i Filip Kacprzak zajęli  V miejsce w kategorii chłopców.
Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content