Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zebrali ponad 20 worków plastikowych korków i nakrętek

W piątek, 26 listopada Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku przekazała przeszło dwadzieścia worków pełnych plastikowych korków i nakrętek dla podopiecznych Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci „Łupkowa”.
Pomysłodawcą i koordynatorem akcji jest nauczycielka Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku – Wanda Grabarek. Akcja ma podwójny wymiar – to ekologiczne przedsięwzięcie przyczynia się do propagowania segregacji odpadów, ale co najważniejsze wspiera podopiecznych Hospicjum – ciężko chore dzieci, w urzeczywistnianiu ich marzeń.

Jedna plastikowa zakrętka nie jest w stanie nic zdziałać, ale wrzucona do pojemnika lub worka akcji „Zostań Super Zakrętakiem” staje się cennym wkładem w budowanie i realizację marzeń pacjentów Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA.

Dziękujemy uczniom, ich rodzicom oraz całej społeczności szkolnej i lokalnej, że  zbierają i przynoszą do szkoły plastikowe nakrętki. Dzięki temu możemy kontynuować akcję bezinteresownej pomocy chorym dzieciom.

tekst i foto: SP w Piątku

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content