Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

„Zielony Piątek” realizuje projekt konkursu Turystyka na Plus

W ramach pierwszego otwartego konkursu TURYSTYKA NA PLUS ogłoszonego przez Zarząd Województwa Łódzkiego Fundacja „Zielony Piątek ” otrzymała wsparcie finansowe i rozpoczyna realizację zadania publicznego – „GEOMETRYCZNY ŚRODEK POLSKI”

Z tej okazji Fundacja zaprasza wszystkich zainteresowanych dniu 4 czerwca 2023 r. podczas DNIA NOWALIJKI na plac targowy w Piątku na stoisko Zielonego Piątku, gdzie przeprowadzone zostaną nieodpłatnie dwa cykle warsztatów promujących ciekawe miejsca w naszej gminie. Będą niespodzianki dla uczestników zajęć.

Kolejne warsztaty odbędą się w niedzielę 9 lipca 2023 w godz.10.00 – 14.00 na podczas PLENERU z WIKLINĄ w Zagrodzie Edukacyjnej w Konarzewie 61

W ramach tych działań zostanie też wydany folder turystyczny o gminie Piątek. Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach warsztatowych .

Zarząd Fundacji „Zielony Piątek

Skip to content