Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zima na sportowo – konkurs ofert dla organizacji pozarządowych

Ferie zimowe coraz bliżej. W województwie łódzkim dzieci i młodzież będą odpoczywać od 29 stycznia do 11 lutego. Z myślą o nich, Zarząd Województwa Łódzkiego postanowił przeznaczyć pół miliona zł na organizację aktywnego wypoczynku.

Zagospodarowanie czasu wolnego poprzez aktywny wypoczynek podczas ferii – to zadanie samorząd województwa łódzkiego chce powierzyć organizacjom pozarządowym. ZWŁ ogłosił więc pierwszy otwarty konkurs ofert na realizację zadania „Zima na sportowo”.

„Zima na sportowo” to półkolonie dla minimum 20 osób, organizowane oczywiście na terenie naszego województwa. Ich program musi mieć charakter sportowo-rekreacyjny.

Do rozdysponowania jest aż 500 tys. zł. Maksymalna kwota dotacji wynosi 20 tys. zł, a oferty można składać do 7 grudnia za pośrednictwem elektronicznego generatora wniosków Witkac.

Szczegóły na: ngo.lodzkie.pl i witkac.pl.

Skip to content