Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Złoto dla Szymona z piątkowskiej podstawówki

W dniach 25-27.03.2022 odbyło się Seminarium Szkoleniowe – Zgrupowanie Kadry Polski Karate Tradycyjnego i Kontaktowego w Poddębicach.  W ostatnim dniu szkolenia 60 zawodników i zawodniczek z 7 klubów wzięło udział w XIII Mistrzostwach Centrum Promocji Sportu i Rekreacji ?Dragon? w Poddębicach.

Jednym z reprezentantów klubu IPPON w Łęczycy był Szymon Frankiewicz, uczeń klasy 6 b Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego  w Piątku. Szymon wywalczył 1 miejsce w konkurencji KUMITE NIHON SHOBU. Złoty medal młodego karateki jest dużą radością i motywacją do kolejnych zawodów w tym sezonie. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć!

tekst i foto: SP Piątek

 

 

Translate/Перекладач
Skip to content