Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zmiany kalendarza polowań – K.Ł Tur i K.Ł. Czapla

Koło Łowieckie TUR informuje o dodatkowym polowaniu zbiorowym K.Ł nr 17 TUR w Łodzi w obw. 56 dnia 02.01.2022 r.  Zbiórka godzina 8.00 Rogóźno. Prowadzący polowania: Bogumił Młodożeniec. Teren polowania: pola i lasy obwodu. Gatunek zwierzyny: dzik, lis, zając.

Zarząd Koła Łowieckiego „CZAPLA” w Piątku informuje, że w związku ze zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi, planuje zmianę miejsca wykonywania polowania zbiorowego w dniu 2 stycznia 2022r. (niedziela).
Planowane polowanie na terenie obwodu łowieckiego 29 i 42 (Las Witów, Las Gieczno, Las Stare Piaski) zostaje odwołane. Natomiast zostanie zorganizowane polowanie na terenie obwodu łowieckiego 29 i 42 (Sułkowice I, Sułkowice II, Witów, Bielice, Łęka). Polowanie odbędzie się w godzinach 7:00- 15:30.

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content