Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Powitanie lata 2023 w Konarzewie

25 czerwca w Konarzewie odbyła się impreza plenerowa  „Powitanie lata 2023”. Swoja obecnością zaszczycili nas: Zbigniew Linkowski – Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego, Przemysław Błaszczyk – Senator RP, Marek Matuszewski – Poseł RP, Krzysztof Lisiecki – Burmistrz Piątku, Daniel Gorący – Przewodniczący Rady Miejskiej w Piątku, Dariusz Struszczak – Dyrektor GOK w Piątku, Anna Matusiak – Przedstawicielka ŁODR w Bratoszewicach.

Wszystkim wymienionym osobom dziękujemy za obecność i pomoc w organizacji imprezy. Panom Zbigniew Linkowski i Przemysław Błaszczyk za główną nagrodę w konkursie „Wianek świętojański”. Dziękujemy również Pani Basi Garus za napisanie wiersza na tę okazję, Przedszkolakom, Pani Dyrektor i Nauczycielkom z Gminnego Przedszkola w Piątku za występy i przygotowanie, Milusińskim z Konarzewa: Oli, Lence i Zuzi za występy, Zagrodzie Edukacyjnej „Stajnia LUSI” w Konarzewie, Drużynom, które brały udział w Turnieju: Młode Wilki, Szwagry, Informatycy, Złote Smoki, Pędzące Żółwie, Młode Wilki II, Zakręcone Banany, SKB, Konarzewiaki, Niezwyciężeni Piątek, Sokoły, sędziom: Tomasz Kucharczyk i Jarosław Czubatka,  zespołowi BIG DANCE oraz DJ CHERRY, konferansjerkom: Ani i Kamili, Pali Sokół za fotorelację, Wolontariuszom, którzy mieli pieczę nad konkursami i tym, którzy pomagali w przygotowaniach, Wystawcom oraz Wszystkim Państwu, którzy zaszczycili nas swoją obecnością podczas imprezy. Było nam niezmiernie miło Państwa gościć.

Partnerzy wydarzenia: Województwo Łódzkie, Gmina Piątek, Gminny Ośrodek Kultury w Piątku, Przewodniczący Rady Miejskiej w Piątku, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Piątku, Gminne Przedszkole im. Jana Pawła II w Piątku. Sponsorzy imprezy: Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu.

W imieniu Stowarzyszenia Kobiet w Konarzewie
Teresa Sokół

tekst i foto: Stowarzyszenie Kobiet w Konarzewie

Skip to content