W niedzielę 10  lutego w hali sportowej w Piątku odbył się XII Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn im. Czesława Lichoty o Puchar Wójta Gminy Piątek.

Tradycyjnie przed Turniejem zawodnicy i kibice spotkali się na cmentarzu parafialnym w Piątku, gdzie złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobie patrona turnieju ? Czesława Lichoty.
W tym roku o Puchar Wójta Gminy Piątek rywalizowały cztery drużyny: Męska Amatorska Reprezentacja Siatkówki z Łęczycy, Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Piątku, Chem Pak i Przyjaciele Maliny Piątek. Po emocjonujących spotkaniach Turniej wygrała, podobnie jak przed rokiem, drużyna Przyjaciele Maliny Piątek. Serdecznie gratulujemy.

Klasyfikacja końcowa XII Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn im. Czesława Lichoty o Puchar Wójta Gminy Piątek:
1. Przyjaciele Maliny Piątek,
2. Chem Pak