Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Akcja „chodź na rower” kierunek – Sokolniki już za nami! Fotorelacja TMPiO

Zapomnieliście jak wielkiego pozytywnego kopa, erupcji wulkanu endorfin i prawdziwej radochy może dać rzecz najprostsza na świecie ? rower.? Jeśli tak to pora dołączyć do nas!

A że lato w rozkwicie, na dworze zrobiło się przyjemnie ciepło i pozytywnie zielono, na horyzoncie zaś widać już letnie pikniki, grille, proponujemy pozytywną rozgrzewkę. Tak na zachętę, na rozruszanie starych (i młodych) kości, na podreperowanie kondycji, na poprawę humoru, na zapomnienie o szarej rzeczywistości, no i przede wszystkim na tę rowerową zarazę, która ? miejmy nadzieję ? trzymać nas będzie przynajmniej do późnej jesieni. 🙂
W ubiegłą niedzielę wyruszyliśmy w podróż do pobliskich Sokolnik. Pokonaliśmy łącznie 50 km. Ta urokliwa miejscowość za każdym razem zaskakuje i na miejscu relaksuje swym klimatem, niczym z nadmorskich kurortów.
Było nas ponad 20. cyklistów, przyjaciół, którzy cieszą się z każdej wspólnej rowerowej wyprawy, bo tak niewiele potrzeba, by miło spędzić czas, odetchnąć… zwiedzić, dotrzeć do nieodkrytych dotąd zakątków naszej najbliższej i tej dalszej okolicy…

? a teraz krótka fotorelacja z ostatniej akcji ?chodź na rower?.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnej rowerowej wyprawie!
TMPiOnki

Skip to content