Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Bank nagrodził uczniów oszczędzających w SKO

W środę, 21 czerwca 2023r. w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku odbyła się uroczystość podsumowania Szkolnej Kasy Oszczędności  w klasach I – III za rok szkolny 2022/2023.

Pani Adriana Łempicka-Kmieciak, dyrektor szkoły przekazała podziękowania skierowane do Pani Dyrektor Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie Oddział w Piątku – p. Izabeli Biczysko oraz do Zarządu i Rady Nadzorczej za całoroczną, owocną współpracę, propagowanie wśród dzieci i młodzieży szkolnej idei oszczędzania, wpajanie zasad przedsiębiorczości i zarządzania kapitałem. Ponadto podziękowała za serdeczność, życzliwość, ogromne zaangażowanie w życie szkoły, ufundowanie nagród książkowych, życząc jednocześnie wielu  sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Następnie dokonano ceremonii wyróżnienia systematycznie oszczędzających uczniów z klas  I – III w roku szkolnym 2022/2023. Do wyróżnienia zakwalifikowało się 52 uczniów. W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie klas I-III zaoszczędzili kwotę w wysokości 80 886 zł. Gratulujemy!!!

tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content