Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Co dalej z Zakładem Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Piaskach Bankowych?

Wszystko wskazuje na to, że Zakład Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Piaskach Bankowych w gminie Bielawy, inwestycja od lat przygotowywana przez Międzygminny Związek ?Bzura?, zostanie zrealizowana przez prywatnego inwestora. Kilkuletnia walka, ze skutkami błędnych decyzji Wojewody Łódzkiego i ubiegania się o ponowne przyznanie dofinansowania nie powiodła się.

  • Czy to tylko błędne decyzje administracyjne, czy aspekty polityczne zablokowały tę jakże ważną dla regionu inwestycję?
  • Komu zależy by zakład przetwórstwa odpadów pod skrzydłami samorządów nie powstał?
  • Co dalej z inicjatywą 19. zrzeszonych gmin?

Odpowiedź na te pytania odnajdą Państwo w zamieszczonym poniżej Tygodniu Reporterów.

 

Skip to content