Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Dekanalny etap Olimpiady Wiedzy Religijnej ?Krzyż Nauką miłości?

W dniu 29 lutego trzy uczennice Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie: Wiktoria Mikołajczyk, Magdalena Szymczak i Zuzanna Rzeźniczak wzięły udział w Olimpiadzie Wiedzy Religijnej ?Krzyż nauką miłości? organizowanej przez Wydział Nauki Katolickiej Kurii Diecezjalnej w Łowiczu, na etapie dekanalnym.
W olimpiadzie brało udział osiemnaścioro uczniów z sześciu szkół podstawowych. Magdalena Szymczak kl. VII zajęła III miejsce, tym samym zakwalifikowała się do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 29 kwietnia. Gratulujemy Magdalenie i życzymy powodzenia! Wiktoria Mikołajczyk kl. VIII zajęła IV miejsce,natomiast Zuzanna Rzeźniczak kl. V była najmłodszą uczestniczką spośród uczestników konkursu.  Opiekunem konkursu była p. Beata Mikołajczyk.

tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content