Dwa granty „Działaj Lokalnie” dla stowarzyszeń z Gminy Piątek

Do tegorocznej edycji konkursu grantowego Działaj Lokalnie do Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania ?POLCENTRUM? złożono 18 wniosków. Komisja konkursowa przyznała dofinansowanie na realizację 13 wniosków (na łączną kwotę 55 tys. zł), w tym dwóch złożonych przez stowarzyszenia z terenu Gminy Piątek.  Gratulujemy!

Projektami złożonymi przez stowarzyszenia z Gminy Piątek, które otrzymały dofinansowanie są:
– Zielona Przystań, czyli zagospodarowanie terenów zielonych – Stowarzyszenie Zielona Przystań Piekary – dofinansowanie w wysokości 3 330 zł
– W harmonii z przyrodą – Stowarzyszenie Kobiet w Konarzewie – dofinansowanie w wysokości 3 502 zł.

Projekty zostaną dofinansowane ze środków programu ?Działaj Lokalnie? Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Głownie – Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „POLCENTRUM”.