Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Dzień sportu na Orliku w Piątku

W sobotę 15 września 2018 r. na naszym Orliku odbył się „Dzień sportu na Orliku” połączony z Igrzyskami Rodzinnymi. Zabawa rozpoczęła się się meczem LKS Malina Piątek, rocznik 2007-2008 z Victorią Bielawy, rocznik 2007-2008. Byliśmy bardzo gościnni i mecz zakończył się wynikiem 7-4 dla drużyny gości.
Po zakończonym meczu i rozdaniu upominków dla wszystkich graczy, przystąpiliśmy do zmagań rodzinnych. W tym roku zgłosiły się 4 rodziny i wspólnie rywalizowały na ułożonych torach: sztafeta z przeszkodami, rodzinne strzały na bramkę, wyścig w workach, odbicie rakietą tenisową do celu, rzut piłką do pachołka. Nagrody dla uczestników zafundowała Gmina Piątek.
Część nagród przekazaliśmy dla fundacji „Przydajmy się dzieciom”. Na pewno dzieci z domów dziecka też wykorzystają je na sportowo.
Dziękujemy za wspólną zdrową rywalizację dla uczestników i zapraszamy za rok.
Animatorzy sportu:
Artur Andrzejczak
Błażej Smyczyński

Skip to content