Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Europejska Pula Talentów

Departament Rynku Pracy w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej wraz z polskimi publicznymi służbami zatrudnienia i OHP przystąpił w ramach Europejskiej Sieci Służb Zatrudnienia (EURES) do projektu pilotażowego ?EU Talent Pool? (?Europejska Pula Talentów?).

Projekt ten umożliwia osobom z Ukrainy objętym ochroną czasową na terenie Unii Europejskiej stworzenie swojego CV oraz zaprezentowanie go zweryfikowanym pracodawcom z Polski oraz pracodawcom z UE w bazie CV na portalu EURES www.eures.europa.eu.

Projekt ten umożliwia pracodawcom polskim zarejestrowanym na portalu EURES przeszukiwanie CV kandydatów do pracy z Ukrainy, którzy posiadają uprawnienia związane z ochroną czasową na terenie Polski, w tym prawo do podejmowania legalnego zatrudnienia w Polsce.

plakat
Przewodnik dla pracodawców
Europejska Pula Talentów
Usługi EURES dla polskich pracodawców

Skip to content