Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Konferencja „Lokalne Partnerstwo do Spraw Wody 2022”

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach zaprasza Liderów i Członków LPW do udziału w jednodniowej konferencji podsumowującej ?Lokalne Partnerstwo do Spraw Wody 2022? w województwie łódzkim, która odbędzie się w dwóch terminach, tj. 17 i 18 listopada 2022 r. w Ośrodku Szkolenia ŁODR zs. w Bratoszewicach, ul. Nowości 32, 95-011 Bratoszewice.

W ramach konferencji przewidziane są wykłady w zakresie gospodarki wodnej, jak również wizyta studyjna w obszarze demonstracyjnym projektu EH-REK w Arturówku w Łodzi.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie, materiały szkoleniowe i transport autokarem w ramach wizyty terenowej.

Proszę o wybranie jednego z dwóch terminów konferencji (17.11 bądź 18.11), wypełnienie karty zgłoszeniowej (oryginał proszę przekazać na konferencji) i przesłanie skanu karty jako potwierdzenie udziału do dnia 10.11.2022 r. na adres e-mail osób do kontaktu:

? a.matusiak@lodr-bratoszewice.pl Anna Matusiak, specjalista ? koordynator ds. wody, tel. 887-507-172
? i.koziej-czarnecka@lodr-bratoszewice.pl Izabela Koziej-Czarnecka, specjalista ds. wody, tel. 797-187-085

Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w konferencji jest bezpłatny.
Harmonogram konferencji prześlemy Państwu w osobnym mailu po otrzymaniu zgłoszeń.

Zaproszenie
Karta zgłoszenia

Skip to content