Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Festyn z grupą „Przydajmy się dzieciom”

W sobotę 1 czerwca grupa ?Przydajmy się dzieciom? przy wsparciu Gminy Piątek i sponsorów zorganizowała festyn na placu targowym w Piątku, podczas którego zbierane były pieniądze, odzież oraz zabawki, dla dzieci z domu dziecka.
Do realizacji tego przedsięwzięcia dołączyli ludzie dobrego serca, m.in zespół Magnum, Laser, Lopers którzy zadbali o dobrą zabawę uczestników w każdym wieku. Katarzyna Ciecierska zarażała pozytywną energią i pasją do Zumby – co jest połączeniem tańca i fitnessu, Ewelina Ulisiak  zamieniała najmłodszych w zwierzątka, czy postaci z bajek, malując buzie dzieciom, natomiast Marta Bołdowska relacjonowała bieżące wydarzenia prosto ze sceny.
Ponadto aktywnymi uczestnikami festynu byli także klub peugeot 407 i motocykliści, którzy zapewnili ?ekstremalną? rozrywkę, a także OSP Balków i OSP Tum – organizując wodną niespodziankę dla najmłodszych. Piątek zmienił się także w kolorową krainę, a wszystko za sprawą festiwalu kolorów. Trzeba przyznać, że cieszył się dużym powodzeniem?

Z tego miejsca grupa ?Przydajmy się dzieciom?  chciałaby podziękować za wsparcie przy organizacji i za okazaną pomoc wszystkim uczestnikom – bez Was, ta impreza nie miałaby miejsca!

Skip to content