Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Jubileusz 100 urodzin Pana Sylwestra

W niedzielę 5 stycznia mieszkający na terenie Gminy Piątek Pan Sylwester Dałek obchodził 100 urodziny. Z tej okazji dostojnego Jubilata odwiedzili m.in. przedstawiciele władz samorządowych – Burmistrz Krzysztof Lisiecki, Przewodniczący Rady Miejskiej Daniel Gorący, Sekretarz gminy Renata Lepalczyk oraz Sołtys Mateusz Tomczak.  Wraz z życzeniami zasłużonego odpoczynku, 200 lat w zdrowiu i otoczeniu najbliższych wzruszony Jubilat otrzymał pamiątkową statuetkę, kosz słodkości oraz kwiaty.
W uroczystości obok rodziny, sąsiadów, przyjaciół i przedstawicieli władz samorządowych gminy wzięła udział p. Monika Twardowska, kierownik oddziału w KRUS w Łęczycy.

Dostojnemu Jubilatowi życzymy zdrowia, odpoczynku i 200 lat w gronie rodziny i przyjaciół.

Skip to content