Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kolejne sukcesy taneczne Nadii z piątkowskiej podstawówki

W weekend 04 – 05 czerwca 2022r. w hali Obornickiego Centrum Sportu odbył się III Ogólnopolski Turniej Tańca ?Let?s Dance?. Organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Tańca ?Let’s Dance” jest Fundacja Dzieci Tańca oraz Szkoła Ruchu i Tańca „Kontrast”.

Let’s Dance to zawody otwarte, bez zrzeszania i licencji. Przeznaczone dla klubów tanecznych i fitness, domów kultury, szkół tańca niezrzeszonych w organizacjach tanecznych, a także zrzeszonych w różnych organizacjach partnerskich działających na terenie Polski. W tym tanecznym turnieju uczestniczyła Nadia Burdukiewicz, uczennica klasy VII b ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku, zawodniczka zespołu tanecznego DNA Dance Studio Łódź. Uczennica z Piątku Nadia Burdukiewicz brała udział w trzech kategoriach i zajęła następujące miejsca:
I  miejsce –  Hip Hop solo Juniorzy Zaawansowani
I miejsce  –  Hip Hop duet Juniorzy wraz z Karolem Siechem
I miejsce  – Hip Hop formacje Juniorzy

Nadiu, gratulujemy sukcesów tanecznych i życzymy dalszych osiągnięć!!!

tekst i foto: SP w Piątku

 

Skip to content