Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kolejne sukcesy uczniów z podstawówki w Czernikowie

Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach ósmoklasistów ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie. Mimo pandemii koronawirusa  aktywność  młodzieży nie słabnie. Chętnie angażuje się ona w różnorodne przedsięwzięcia edukacyjne.

W ubiegłym tygodniu  troje uczniów wzięło udział w trzecim, ostatnim już etapie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych Kuratorium Oświaty w Łodzi. Wychowankowie szkoły w Czernikowie zmierzyli się z niełatwymi zadaniami konkursowymi w etapie wojewódzkim. Uzyskali oni wysokie wyniki i otrzymali tytuł ?Finalisty?.

W konkursie z chemii wyżej wymieniony tytuł zdobyła Magdalena Szymczak, z matematyki ? Kinga Szewczyk, zaś Tymon Leźnicki z języka angielskiego.

-Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym uczniom, którzy wzięli udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych oraz ich opiekunom. Wiemy, ile kosztowało Was to wyrzeczeń i wytężonej pracy.  Było warto, zwłaszcza, że efekty pracy dydaktyczno ? wychowawczej z młodzieżą procentują na dalszych etapach ich kształcenia. Absolwenci naszej szkoły osiągają wysokie wyniki w nauce , a także odnoszą sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, czego dowodem jest m.in. list z podziękowaniami dla nauczycieli złożony przez Dyrektora i Grono Pedagogiczne I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łodzi – mówi Agnieszka Bartczak, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie.

tekst i foto: SP w Czernikowie

List gratulacyjny

Skip to content