Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kolejny sukces młodego karateki z podstawówki w Czernikowie

W dniu 14 maja 2023 roku uczeń Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie i zawodnik Łęczyckiego Klubu Karate – Szymon Frankiewicz reprezentował biało-czerwone barwy w Międzynarodowym Turnieju Karate „POLISH OPEN 2023” w Szczecinie.
Do rywalizacji przystąpiło 200 zawodników  z 11 krajów. Poziom zawodów był niezwykle wysoki. Liczyły się nie tylko umiejętności karate, ale także predyspozycje osobowe takie jak: opanowanie, precyzja i samodyscyplina. Po zaciętej rywalizacji Szymon Frankiewicz wywalczył w konkurencji Kumite Shobu Sanbon srebrny medal, a w konkurencji indywidualnej Kata – zdobył brąz. Gratulujemy i życzymy kolejnych wygranych!!!!

tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content