Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kolejny Sukces Nadii

Na początku kwietnia odbyły się Mistrzostwa Polski  IDO Hip Hop / Electric Boogie / Break Dance/ Hip Hop Battles / Street Dance Show w Janowie Podlaskim. W zmaganiach tanecznych uczestniczyli tancerze z całej Polski. Wśród nich stanęła w taneczne szranki Nadia Burdukiewicz, zawodniczka DNA Dance Studia z Łodzi, a jednocześnie uczennica klasy VII b ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku.

Wyniki Nadii przedstawiają się następująco:

  • 2 miejsce – DUET HIP HOP 13-14 lat (na 18 duetów) Burdukiewicz Nadia wraz z Karolem Siechem
  • 6 miejsce – FORMACJE HIP HOP 13-16 lat (na 13 formacji)
  • 16 miejsce – SOLO HIP HOP 13-14 lat ( na ponad 45 osób)

Nadia wyraża zadowolenie ze swoich tanecznych osiągnięć, tym bardziej, że ma szanse uczestnictwa w Mistrzostwach Europy w Macedonii i Mistrzostwach Świata w Austrii, czego jej serdecznie życzymy. Jak informuje Nadia, Krajowe Mistrzostwa IDO 2022 to rywalizacja z najlepszymi zespołami, solistami w kraju, a także szansa otrzymania nominacji na Mistrzostwa Europy i Świata. Serdecznie  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

tekst i foto: SP w Piątku

Translate/Перекладач
Skip to content