Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kolejny taneczny sukces uczennicy z Piątku

W sobotę, 11 czerwca 2022 r. odbył się III Turniej Tańca Wanna Play-dance contest w hali GOSTiR w Rzgowie zorganizowany przez Klub Sportowy DNA Łódź.

Celem imprezy była integracja środowisk tanecznych, propagowanie tańca, jako aktywnej formy spędzania czasu wolnego dzieci i młodzieży, popularyzacja amatorskich zespołów tańca nowoczesnego, konfrontacje umiejętności tanecznych i dorobku artystycznego, inspiracja do poszukiwań nowych form w zakresie pracy artystycznej i wychowawczej.

W tym tanecznym turnieju uczestniczyła m.in. Nadia Burdukiewicz, uczennica klasy VII b ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku, zawodniczka zespołu tanecznego DNA Dance Studio Łódź. Brała udział w trzech kategoriach i zajęła następujące miejsca:

I miejsce –  Hip Hop formacje Junior OpenI
I miejsce – Hip Hop duet Junior Zaawansowani 1 wraz z kolegą Karolem Siechem
IV miejsce – Hip Hop solo Junior 1 Zaawansowani

Nadiu, gratulujemy sukcesów tanecznych i życzymy dalszych osiągnięć. realizuj i rozwijaj swoja pasję i miłość do tańca.

tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content