Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Konkurs ortograficzny w Czernikowie

W czwartek, 18 maja 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie odbył  się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny zorganizowany przez panią Ewę Garus i panią Joannę Śliwińską w ramach Międzyszkolnej Sieci Nauczycieli Powiatu Łęczyckiego. W konkursie wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Górze Świętej Małgorzaty, Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku oraz ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie. Młodzież rywalizowała w trzech kategoriach wiekowych: klasy III – IV, klasy V- VI, klasy VII – VIII. Po emocjonującej walce prezentujemy wyniki konkursu:

w kategorii klas III – IV
I miejsce – Helena Walczak ,  SP Piątek
II miejsce – Paulina Szewczyk, Góra Świętej Małgorzaty
III miejsce – Witold Białkowski,  SP Góra Świętej Małgorzaty

w kategorii klas V – VI
I miejsce – Wiktor Galiński ,  SP Piątek
II miejsce – Maja Rogozińska , SP Czerników
III miejsce – Paweł Kornat,  SP Góra Świętej Małgorzaty

w kategorii klas VII – VIII
I miejsce – Antoni Rogala ,  SP Góra Świętej Małgorzaty
II miejsce – Zuzanna Rzeźniczak, SP Czerników
III miejsce – Oliwia Kołodziejczyk,  SP Piątek

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content