Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Młodzi sportowcy z podstawówki w Piątku na podium

W piątek 30 października 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego p. Aleksandry Raj wzięli udział w TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO  W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM w kategorii chłopców i dziewcząt  w Zgierzu.

Po gorących zmaganiach Jakub Błaszczyk klasa VII a i Jakub Stróżewski klasa VIII b wywalczyli III miejsce, a Klaudia Gałązka i Wiktoria Banaszczyk klasa VII a -IV miejsce w kategorii dziewcząt.
W turnieju wzięli udział zawodnicy reprezentujący bardzo wysoki poziom umiejętności gry w tenisa stołowego. Do rozgrywek przystąpiło sześć szkół  w kategorii dziewcząt i pięć w kategorii chłopców. Turniejowi towarzyszyła sportowa atmosfera. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i duchem walki podchodzili do każdej rozgrywki. Gratulujemy sukcesu naszym młodym sportowcom.
tekst i foto: SP Piątek

Skip to content