Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Niecodzienne zajęcia z preorientacji zawodowej trzecioklasistów oddziałów gimnazjalnych

We wtorek 20 listopada 2018 r. klasy III a i III b oddziałów gimnazjalnych  odwiedziły siedziby Telewizji i Radia Łódź w ramach zajęć preorientacji zawodowej. Uczniowie, pod opieką nauczycieli  – p. A. Łempickiej – Kmieciak, p. E Kucharskiej i p. D. Łazińskiej zwiedzali studia nagrań, poznawali specyfikę pracy w mediach, uczestniczyli w nagraniach radiowych i  telewizyjnych.  Uczniowie, którzy wiążą swoja przyszłość z pracą w telewizji lub radiu, mogły przyjrzeć się pracy fachowców – wymagającej ogromnej wiedzy, skupienia, czy też umiejętności poradzenia sobie w każdej sytuacji.

Uczniowie są na etapie poszukiwania swojej zawodowej ścieżki, obserwują, analizują, uczą się dokonywania wyboru, planują swoją przyszłość. Taki wyjazd umożliwia im to.
?To była cudowna, niezwyczajna  lekcja w ramach preorientacji zawodowej?, podsumowali uczestnicy przedmiotowej wycieczki, dziękując swoim nauczycielom.
tekst i foto: SP w Piątku

 

Skip to content