Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Plastikowe korki na zakup sprzętu rehabilitacyjnego

W czwartek 22 listopada 2018 roku uczniowie szkoły Podstawowej w Piątku, po raz kolejny przekazali kilkanaście worków z  plastikowymi korkami dla podopiecznych Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie.

Od kilku lat społeczność podstawówki w Piątku  włącza się do akcji zbierania nakrętek. Koordynatorem zbiórki jest pani Wanda Grabarek.
Cieszymy się, że możemy choć troszeczkę pomóc potrzebującym dzieciom, które czekają na nowy sprzęt do rehabilitacji, a właśnie dzięki takim akcjom ich marzenia się spełnią. Ponadto korki i nakrętki plastikowe zamiast trafić do kosza, będą powtórnie przetworzone, a środowisko nasze bardzie czyste ?mówi o akcji pani Krystyna Grabowska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Piątku.
tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content