Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Podium dla uczniów z podstawówki w Piątku

We środę 13 listopada 2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Pani Aleksandry Raj wzięli udział w Drużynowych Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych w kategorii chłopców i dziewcząt w Mazewie.
Po gorących zmaganiach i wyrównanej grze chłopcy z klasy Va: Patryk Matusiak i Filip Kacprzak wywalczyli II miejsce, zaś uczennice: Małgorzata Jątczak z klasy VI a i Hanna Marciniak z klasy VI c wywalczyły III miejsce. Chłopcy zakwalifikowali się do kolejnego etapu półfinałów wojewódzkich.
Do turnieju w kategorii chłopców przystąpiły cztery szkoły: SP Piątek, SP Daszyna, SP Kadzidłowa i SP Czerników natomiast w kategorii dziewcząt pięć szkół podstawowych SP Piątek, SP Daszyna, SP Czerników SP Mazew oraz SP Kadzidłowa. Turniejowi towarzyszyła sportowa atmosfera. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i duchem walki podchodzili do każdej rozgrywki.
Gratulujemy sukcesu naszym młodym sportowcom uwielbiającym tenis stołowy, zachęcając tym samym do uprawiania tej dziedziny sportu.
tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content