Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zaśpiewali dla podopiecznych DPS w Karsznicach

W środę 13 listopada 2019r. uczniowie klas IV, VI i VII Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku  pod opieką p. Bożeny Szymczak,  p. Agnieszki Sobór i p. Jolanty Charusty odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Karsznicach.  Występy artystyczne młodzieży szkolnej związane były z Narodowym Świętem Niepodległości. Koncert ?Dla Niepodległej? utrzymany w  klimacie patriotycznym bardzo podobał się  wszystkim zebranym.  Burzliwymi oklaskami widzowie podziękowali za jakże  wzruszający montaż słowno ? muzyczny.
Dzieciom gratulowano talentu. Takie spotkania są bardzo miłe, pouczające, wzruszające, uwrażliwiające na drugiego człowieka, pozwalające przygotowywać młodych ludzi do życia w poszanowaniu starszego, niejednokrotnie schorowanego człowieka.
Dziękujemy, że mogliśmy ponownie przebywać wśród Pensjonariuszy i to właśnie dla nich przyjechaliśmy z naszym szkolnym, patriotycznym spektaklem, że mogliśmy chwilę przebywać, grać w tenisa stołowego, zwyczajnie porozmawiać z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Karsznicach – komentowali wydarzenie uczniowie Szkoły Podstawowej w Piątku.
tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content