Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uczniowie z Czernikowa na Turnieju Tenisa Stołowego

Dnia 13 listopada 2019r. w Mazewie odbył się Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców. W turnieju udział wzięły  szkoły z:  Daszyny, Kadzidłowej , Czernikowa , Mazewa i Piątku.  Po zaciętej rywalizacji i grze fair play drużyny uplasowały się na następujących miejscach.

W kategorii dziewcząt:
I miejsce ? Mazew
II miejsce ? Kadzidłowa
III miejsce ?  Daszyna i Piątek
V miejsce – Czerników

W kategorii chłopców:
I miejsce ? Daszyna
II miejsce ? Piątek
 III miejsce ? Czerniów i Kadzidłowa

 Uczniowie reprezentujący Szkołę Podstawową im. Orła Białego w Czernikowie to: Stańczyk Julia, Mikołajczyk Natalia, Kwapisz Adrianna, Jędrzejczak Kacper Jatczak Kamil, Jędrzejczak Dawid. Opiekunem uczniów  była nauczycielka wychowania fizycznego p.Ewa Topińska.
tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content