Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Pokazali, że zajadając lody można pomagać

W środę, 19 czerwca 2024 roku, społeczność Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie włączyła się w akcję zbiórki pieniędzy na rehabilitację pana Dawida Jagiełły. Mężczyzna uległ poważnemu wypadkowi i wymaga długiego i kosztownego leczenia. Dlatego każdy, kto dziś zakupił deser lodowy, popcorn lub watę cukrową, wsparł finansowo tę akcję.
Dzięki zaangażowaniu oraz wielkim sercom udało się zebrać 2155, 80 złotych. Akcję zorganizowały i przeprowadziły panie: Beata Mikołajczyk, Joanna Śliwińska, Ewa Garus, Ewa Topińska, Izabela Wiśniewska, Ewelina Kucharska i Edyta Marchewa.
Wszystkie produkty (lody, sosy do lodów, wafle, popcorn, opakowania itp.) zostały zakupione przez dyrekcję i grono pedagogiczne szkoły. Serdeczne podziękowania organizatorki akcji kierują do wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu oraz do Państwa Joanny i Karola Jatczaków za podarowanie owoców, które stanowiły pyszny dodatek do deserów lodowych.
„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski  o drugiego człowieka ” (ks. Mieczysław Maliński)

tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content