Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Rozpoczynamy wakacje!!!

Ostatni dzwonek roku szkolnego 2023/2024, świadectwo w ręku i już można rozpocząć wakacje, które w tym roku potrwają 72 dni.
W Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego wakacje rozpoczęło 305 uczniów, w tym 28 ósmoklasistów, którzy pożegnali już mury szkoły. W Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie ostatni dzwonek roku szkolnego 2023/2024 zabrzmiał dla 78 uczniów, w tym dla 12 z klas ósmych. Wakacje rozpoczęły również przedszkolaki z Piątku (170 dzieci) i Czernikowa (27 dzieci). Wszystkim rozpoczynającym wakacje życzymy bezpiecznego i udanego wypoczynku, słonecznej pogody i wielu niezapomnianych wrażeń.

Na zakończenie roku szkolnego najlepsi uczniowie za szczególne osiągnięcia otrzymali świadectwa z paskiem, nagrody oraz stypendia Burmistrza. W tym roku jednorazowe stypendium Burmistrza Piątku za szczególne osiągnięcia w nauce otrzymała Weronika Kęsicka z klasy 7a Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku, a za szczególne osiągnięcia sportowe Szymon Frankiewicz  z klasy ósmej Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie. Gratulujemy!

Drodzy uczniowie, pragnę pogratulować Wam zaangażowania, wytrwałości i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy w zakończonym roku szkolnym 2023/2024. Przed Wami czas wypoczynku. Wypoczywajcie i zbierajcie siły na nowy rok szkolny. Życzę Wam pięknej pogody, wspaniałych przygód, nawiązania wartościowych przyjaźni, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły. Z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczynających się wakacji słowa podziękowania za trudną ale jakże owocną pracę kieruję do pracowników oświaty. Życzę Państwu wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy, a przede wszystkim udanego wypoczynku oraz regeneracji sił, by w przyszłym roku szkolnym mogli Państwo dalej podejmować trud wychowania młodego pokolenia. Za pomoc oraz wsparcie i radę dziękuję również rodzicom – powiedziała na zakończenie roku szkolnego Anna Matusiak, Burmistrz Piątku

Skip to content