Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Przyjaciele Maliny zwycięzcami XIII Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn im. Czesława Lichoty

W niedzielę 16  lutego hala sportowa w Piątku po raz 13 stała się areną Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn im. Czesława Lichoty o Puchar Burmistrza Piątku. Po raz trzeci z rzędu zwycięzcami została drużyna Przyjaciele Maliny!!!

Tradycyjnie przed Turniejem zawodnicy i kibice spotkali się na cmentarzu parafialnym w Piątku, gdzie złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobie patrona turnieju ? Czesława Lichoty.
W tym roku o Puchar Burmistrza Piątku rywalizowało sześć drużyn: Męska Amatorska Reprezentacja Siatkówki z Łęczycy, Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Piątku, Przyjaciele Maliny Piątek, Gałgany, OSP Mirosławice i Interon Nosorożec. Po emocjonujących spotkaniach rozgrywanych w dwóch grupach w meczu o trzecie miejsce spotkały się drużyny MARS Łęczyca i Interon Nosorożec. Mecz wygrała drużyna Interon Nosorożec.
W finale Przyjaciele Maliny pokonali OSP Mirosławice i po raz trzeci z rzędu zdobyli Puchar Burmistrza Piątku. Serdecznie gratulujemy!!!
Najlepszym  atakującym turnieju został Damian Grzegorzewski, a najlepszym rozgrywającym – Maciej Han. Mecze turnieju sędziowali: Andrzej Kowalski, Ignacy Kubiak, Tomasz Kucharczyk, Marek Lepalczyk i Sławomir Gajek.
Dla wszystkich uczestników turnieju upominki – zestawy kosmetyków zapewniła firma Rossmann.

Klasyfikacja końcowa XIII Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn im. Czesława Lichoty o Puchar Burmistrza Piątku:
1. Przyjaciele Maliny
2. OSP Mirosławice
3. Interon Nosorożec
4. MARS Łęczyca
5. Gałgany
6. ZSMR Piątek

Skip to content