Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zagrali na medal

W piątek 14 lutego 2020 r. roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku, pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego pani Aleksandry Raj, wzięli udział w XX Indywidualnym Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych w kategorii chłopców i dziewcząt w Daszynie.

Po gorących zmaganiach i wyrównanej grze  Paweł Sokół z klasy VIII b zdobył I miejsce, Klaudia Gałązka  z  klasy VIII a wywalczyła II miejsce, natomiast Jakub Błaszczyk z klasy VIII a ? III miejsce.

Do turnieju przystąpiły szkoły z Mazewa, Daszyny, Kadzidłowej, Piątku, Starej Sobótki, Czernikowa i Siedlca. W kategorii chłopców rywalizowało 18 zawodników, natomiast w kategorii dziewcząt 15 zawodniczek.

Klaudia Gałązka i Paweł Sokół zakwalifikowali się do etapu rozgrywek  wojewódzkich!

Uczniowie reprezentujący podstawówkę w Piątku to: Klaudia Gałązka kl. VIII a, Wiktoria Banaszczyk kl. VIII a, Jakub Błaszczyk kl. VIII a, Hubert Osiecki kl. VIII a, Paweł Sokół kl. VIII b, Hubert Frontczak kl. VIII b.

Gratulujemy sukcesu! Trzymamy kciuki za Klaudię i Pawła w rozgrywkach etapu wojewódzkiego.

Skip to content